کارگاه آموزشی مهارت هاي زندگي با تاکید بر خود آگاهی و ارتباط موثر برگزار گردید

کارگاه آموزشی مهارت هاي زندگي با تاکید بر خودآگاهی و ارتباط موثر ویژه استعداد های برتر توسط بنیاد نخبگان خوزستان برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان خوزستان؛ کارگاه آموزشی مهارت هاي زندگي با تاکید بر خودآگاهی و ارتباط موثر ویژه استعداد های برتر، چهارشنبه 20 اسفند ماه 1399، توسط بنیاد نخبگان استان خوزستان برگزار گردید.

در این کارگاه خانم دکتر فرزادی، دکتری تخصصی گروه روانشناسی دانشگاه شهید چمران و برگزیده پشتیبانی دانشجویی بنیاد ملی نخبگان و بنیاد نخبگان استان خوزستان، به مستعدان تعریف ارتباط موثر و مراحل انجام ارتباط موثر را آموزش دادند و علاوه بر آموزش و تمرینات قاطعیت و اندازه گیری درجه قاطعیت نیز معرفی نمودند. همچینین هنر خوب گوش کردن برای بزرگسال و نوجوانان با انجام تمرینات شرح دادند. 

 در ادامه نیز مثلث فکر، رفتار و احساس برای خود آگاهی را شرح دادند و به ذکر اجزا خودآگاهی که شامل شناخت خصوصیات مثبت، توانایی ها و استعدادهای خود، شناخت خصوصیات منفی و نقاط  ضعف خود، شناخت ویژگی های جسمانی و ظاهری، شناخت پیشرفت ها و موفقیت های خود، شناخت افکار و احساس و رفتار، شناخت ارزش ها و اهداف خود پرداختند.

شایان ذکر است با توجه به اهمیت رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، بنیاد نخبگان استان خوزستان کارگاه های متعددی را در بستر فضای مجازی برنامه ریزی و به صورت غیرحضوری برگزار می کند.

 

 

 

تاریخ انتشار : 1399/12/23
کد : 20112
تعداد بازدید: 124