پیام تبریک رئیس بنیاد نخبگان خوزستان به مناسبت کسب ۲ رتبه تک رقمی کنکور سراسری

رئیس بنیاد نخبگان خوزستان به مناسبت کسب دو رتبه تک رقمی در کنکور سراسری ۱۴۰۰ پیام تبریکی صادر کرد.


به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان خوزستان، علی حسین صابری به مناسبت کسب دو رتبه تک رقمی در کنکور سراسری ۱۴۰۰ توسط دانش آموزان استان خوزستان پیام تبریکی صادر کرد.

بنا به این گزارش، متن پیام به شرح زیر است:
خبر درخشش دانش‌آموزان عزیز استان در آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها، موجب شادی و افتخار مردم شریف و همچنین جامعه علمی خوزستان شد.

کسب رتبه‌های پنجم و هشتم رشته علوم تجربی توسط دانش آموزان عزیز،حسن قیم و محمدحسن فلاحت، حاکی از وجود استعدادهای بالقوه فراوان و درخشان در استان خوزستان است که توجه به شکوفایی این استعداد ها و به فعلیت رساندن آنها باید در اولویت دست اندرکاران قرار گیرد. این عزیزان اگرچه از سرمایه های ارزشمند ملی هستند اما لازم است تدبیری اتخاذ شود که استان خوزستان از توانمندیها و ظرفیت آنها هم بهره‌مند شود. وجود این جوانان با انگیزه و با نبوغ بالا در دانشگاههای استان می تواند سهم و وزن دانشگاههای استان را در عرصه رقابتهای سازنده علمی بالا ببرد و به دانشجویان و اساتید هم انگیزه مضاعف ببخشد.
کسب این موفقیت بزرگ، ارزشمند و کم نظیر را خدمت این عزیزان، خانواده های  محترمشان، معلمان پرتلاش و همچنین آموزش و پرورش محترم استان تبریک می گویم. خدا را شاکریم که جوانان خوزستانی در میدان رقابتهای سازنده موفق و سربلند هستند. برای این عزیزان در ادامه این مسیر دشوار اما درخشان آرزوی موفقیت و سرافرازی را دارم
دکتر سید علی حسین صابری
رئیس بنیاد نخبگان استان خوزستان

تاریخ انتشار : 1400/05/11
کد : 20121
تعداد بازدید: 150