جمعه 4 مهر 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

بازدید مستعدان‌برتر خوزستان از شرکت‌های دانش بنیان

مستعدان‌برتر خوزستانی از شرکت‌های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری خوزستان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان خوزستان؛ در ابتدای این بازدید دکتر میرزایی معاون فناوری پارک علم و فناوری خوزستان افزودند: حمایت پارک علم و فناوری از تجاری­ سازی ایده­ ها و شرکت­ های فعال در زمینه­ های تولید و انتقال و ارتقاء فناوری در زمینه صنايع نفت، گاز، پتروشيمي، کشاورزی و بیوتکنولوژی، فرآورده های پزشکی و دارویی، شیلات و صنایع تبدیلی، فولاد و صنایع وابسته، انرژی و منابع آب، فناوري اطلاعات، ارتباطات می­باشد و 181 شرکت شامل استارت­اپ­ها و شرکت­های دانش بنیان در پارک علم و فناوری خوزستان مستقر هستند.

مهندس نمازی مدیرعامل شرکت پیمان تحکیم خوزستان با اشاره به اینکه مستعدان با توجه به تلاش و انگیزه قوی و ذهن فعالی که دارند، بازدید و آشنایی با شرکت های موفق دانش بنیان می توانند راه ورود به فعالیت های دانش بنیانی را برای آنها نشان دهد و انتظار می رود با توجه به توانایی های خود در این زمینه موفقیت خوبی کسب کنند.

در ادامه آقای پورفلاحی مدیرعامل شرکت دانش بنیان ارمغان دانش گستر آوین به بیان تجارب خود در زمینه تجاری­سازی طرح خود پرداختند و به سختی و مشکلات و تلاش های خود اشاره نمودند و به نهادهای حمایت کننده از جمله پارک­های علم و فناوری، صندوف نوآوری و شکوفایی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری پرداختند.

مهندس بویری مدیرعامل شرکت دشت آفتاب سوسن نیز در مورد پیاده سازی نوآوری محصول خود در شرکت پرداختند و از تجارب خود در زمینه صادرات سخن گفتند.

در نهایت مستعدان به بازدید از شرکت های فوق پرداختند و در خصوص تجاری سازی ایده­ ها خود به بحث و گفتگو با این شرکت­ها پرداختند.

تاریخ انتشار : 1398/12/03
کد : 10049
تعداد بازدید: 158

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601