یکشنبه 9 آذر 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

ثبت نام در دوره رایتینگ آکادمیک زبان انگلیسی

بنیاد نخبگان استان خوزستان برگزار می نماید؛ دوره جامع رایتینگ آکادمیک زبان انگلیسی ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی تحت حمایت بنیاد

 

بنیاد نخبگان استان خوزستان دوره جامع رایتینگ آکادمیک زبان انگلیسی ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی تحت حمایت بنیاد ملی نخبگان را بصورت مجازی برگزار می نماید. شروع دوره از شنبه 19 مهرماه خواهد بود و کلیه مباحث مورد نیاز دانشجویان در زمینه رایتینگ آکادمیک زبان انگلیسی از مقدماتی تا پیشرفته طی 24 جلسه آموزش داده خواهد شد. علاقه مندان به شرکت در این دوره می توانند از طریق فرم زیر ثبت نام نمایند.

دوره رایتینگ آکادمیک شامل تدریس اصول و قواعد نگارش آکادمیک انگلیسی می باشد و در این دوره زبان آموزان ابتدا چگونگی نوشتن جملات آکادمیک و سپس بسط دادن جمله به پاراگراف را می خوانند. پس از آن انواع مختلف پاراگراف آکادمیک تدریس شده و در آخر هم با چگونگی تبدیل پاراگراف ها به یک مقاله منسجم آشنا خواهند شد. همچنین با توجه به نظرسنجی صورت پذیرفته در خصوص سطح زبان انگلیسی متقاضیان شرکت در دوره، در ابتدای دوره مباحث دستور زبان انگلیسی آموزش داده خواهند شد.

 

مدرس این دوره آقای نوید توسلی، از مستعدین تحت حمایت بنیاد نخبگان و مترجم دفتر امور بین الملل دانشگاه شهید چمران اهواز می باشد.

 

 

علاقه مندان به شرکت در این دوره مجازی می توانند از طریق فرم زیر ثبت نام کنند.

 

 

فرم ثبت نام در کارگاه

 

تاریخ انتشار : 1399/07/12
کد : 10092
تعداد بازدید: 1915

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601