جمعه 4 مهر 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

برگزاری نشست قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در خوزستان و بنیاد نخبگان خوزستان

  

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان خوزستان؛ در راستای اجرای برنامه های مصوب بنیاد نخبگان استان خوزستان در خصوص ارتباط با نهادها به منظور زمینه سازی برای اثر گذاری و جذب نخبگان و استعدادهای برتر، جلسه رئیس بنیاد نخبگان خوزستان با مدیر منابع انسانی و آموزش قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در استان خوزستان برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه مهندس توانی، مدیر منابع انسانی و آموزش قرارگاه به تشریح فعالیت های عمرانی در استان خوزستان و ضرورت استفاده از ظرفیت نخبگان در پیشبرد پروژه­ها و نقش قرارگاه در مسئولیت اجتماعی بخصوص کمک به دستگاه های اجرایی در سیل امسال خوزستان پرداختند.

رئیس بنیاد نخبگان استان خوزستان در ادامه این نشست اظهار داشت با توجه به ظرفیت قرارگاه و تنوع فعالیت هایی که دارد بستر مناسبی برای استفاده از نیروهای جوان و مستعد است که می تواند کیفیت و سرعت اجرای پروژه ها را تقویت کند و در عین حال زمینه مناسبی برای تجربه آموزی جوانان نخبه باشد.

در پایان مقرر شد از ظرفیت مستعدان استان و نخبگان جهت پیشبرد پروژه های عمرانی قرارگاه در استان خوزستان استفاده شود و به منظور آشنایی نخبگان با قرارگاه از پروژه های در دست اجرا بازدید نمایند.

تاریخ انتشار : 1398/10/30
کد : 10044
تعداد بازدید: 200

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601