پنج شنبه 14 اسفند 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

اولین نشست اساتید خبره دوره پنجم طرح شهید احمدی روشن با رئیس بنیاد نخبگان استان خوزستان برگزار شد

نشست اساتید خبره دوره پنجم طرح شهید احمدی روشن با رئیس بنیاد نخبگان استان خوزستان روز یکشنبه 27 مهرماه 1399 ساعت 12 الی 14 بصورت مجازی برگزار شد.

در این نشست دکتر صابری ضمن تشریح فرآیند اجرای طرح شهید احمدی روشن، گفت: هدف طرح شهید احمدی روشن (حمايت‌از‌هستههاي‌دانشجويي‌مسئلهمحور) تربیت و آماده سازی نیروهای مستعد و نخبه با هدف زمینه سازی برای اثر گذاری بر پیشبرد مولفه های اقتصاد مقاومتی، پیرامون حل مسئله های کشور می باشد. و ساخت یک تیم کامل، کسب تجربه ساخت محصول یا تولید فناوری از دستاوردهای جانبی یک هسته می باشد.

دکتر صابری افزودند؛ از جمله مزایای این طرح، تجربه فعالیت بین‌رشته‌ای در هسته‌های نخبگانی و همکاری با دانشجویان مستعد از رشته‌ها و دانشگاه‌های مختلف، همکاری در مراحل اجرای پروژه‌ای واقعی که بر آمده از مسائل واقعی مبتلا‌به در صنایع و جامعه است، استفاده از راهنمایی‌های استاد طرح، هم‌افزایی بین «دانشجو و استاد» و بین «صنعت و دانشگاه»، کسب مهارت‌های اجتماعی، افزایش خودباوری، مسئولیت‌پذیری و تحرک اجتماعی، ایجاد انگیزه برای ادامۀ کار، شروع کارهای مشابه یا راه‌اندازی و رونق بخشیدن به کسب و کاری مفید و افزایش اعتماد دستگاه‌های اجرایی، مراکز علمی و بخش خصوصی به برگزیدگان می باشد.

در ادامه این نشست؛ اساتید خبره دوره پنجم طرح شهید احمدی روشن، سوالات و پیشنهادات خود را مطرح نمودند.

تاریخ انتشار : 1399/07/29
کد : 10095
تعداد بازدید: 169

              تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601